Menu

Pozycjonowanie stron

Kiedy ktoś pyta nas o sens pozycjonowania serwisów internetowych prosimy go o przeprowadzenie prostego eksperymentu. Domyślasz się jakiego? Nie? W takim razie wymyśl sobie dowolne zapytanie i wpisz je w okno wyszukiwania swojej ulubionej wyszukiwarki internetowej. Zrobione? A teraz przejrzyj wyniki wyszukiwania dla tego zapytania w sposób, w jaki robisz to zazwyczaj i zatrzymaj się na stronie, która zawiera to, czego szukasz. Która to pozycja na liście wyników wyszukiwania?

Pierwsza? Trzecia? Piąta?

Zdecydowana większość internautów nigdy nie dociera do drugiej strony wyników wyszukiwania. W przypadku bijącej rekordy popularności wyszukiwarki Google, oznacza to, że strony zajmujące miejsca od jedenastego w dół nie istnieją dla większości użytkowników Internetu. To przerażające, ale niestety taka jest rzeczywistość. Dlatego naszym Klientom oferujemy profesjonalne pozycjonowanie serwisów WWW, dzięki któremu ich strony i sklepy internetowe zajmując wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania docierają do szerszego grona potencjalnych klientów.

Jednak zdobycie pozycji w TOP10 wyników wyszukiwania to nie wszystko. Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, kluczem do sukcesu jest utrzymywanie tej pozycji i jej stopniowe podnoszenie niezależnie od zmieniających się algorytmów wyszukiwania stosowanych w wyszukiwarkach internetowych oraz działań konkurencji, która również dąży do osiągania jak najwyższych pozycji w rankingach wyszukiwania.

Pozycjonując swój serwis internetowy z MIGLAND,

Po pierwsze:

zdobywasz wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych.

Po drugie:

utrzymujesz wysoką pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.

Po trzecie:

zajmujesz coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i trafiasz do coraz szerszego grona potencjalnych klientów.

A wszystko to, dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów SEO, którzy od lat wspierają klientów w efektywnym promowaniu ich serwisów w Internecie.

Ostatnio zmienianyśroda, 29 kwiecień 2015 20:16
Więcej w tej kategorii: « Serwis komputerowy
Powrót na górę