Menu

Strony www

Możemy napisać, że strona WWW jest najlepszą wizytówką Twojej firmy i dlatego powinna być naprawdę wypasiona. Możemy powiedzieć, że WWW to Twój najwierniejszy i najtańszy w utrzymaniu handlowiec, który sprzedaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i nie domaga się wypłacania prowizji. Możemy też stwierdzić, że jak czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje. Ale nie zrobimy tego!

Sam wiesz najlepiej czy i dlaczego potrzebujesz nowej strony WWW. A skoro tu jesteś, możemy śmiało założyć, że jednak potrzebujesz… Dlatego zamiast przekonywać Cię, że bez WWW zginiesz wśród konkurencji powiemy Ci, dlaczego nową stronę warto stworzyć z firmą z MIGLAND.

MIGLAND to:
Serwisy o różnym stopniu zaawansowania

Od prostych stron statycznych wykonanych w technologii html, css, javascript, przez serwisy oparte o system zarządzania treścią CMS dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów, aż po złożone strony WWW tworzone od podstaw w technologii php+mysql zintegrowane z płatnościami online oraz innymi mechanizmami w zależności od potrzeb klienta.

Kompleksowa obsługa

Sama strona WWW to nie wszystko, dlatego naszym klientom oferujemy dobór odpowiedniej domeny, zapewniamy odpowiedni serwer oraz profesjonalną i kompleksową obsługę powdrożeniową, dzięki której strona www funkcjonuje poprawnie, a zawarte na niej treści są zawsze aktualne.

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania

Nawet najlepsza strona WWW nie będzie spełniała swojego zadania jeśli nikt nie będzie wiedział, gdzie jej szukać. Naszym Klientom oferujemy usługę profesjonalnego pozycjonowania serwisów internetowych, dzięki której ich strony WWW i sklepy online zajmują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych.

Współpraca z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia

Każdy stworzony przez nas serwis internetowy jest urzeczywistnieniem konkretnej wizji klienta. Wszystkie prace wykonujemy w ścisłej współpracy z klientem i po wcześniejszym zaakceptowaniu projektu. 

Poniżej prezentujemy kilka wykonanych przez nas projektów:

http://msok.pl/
http://dogoryglowa.org/
http://almat.com.pl/
http://basztanieruchomosci.pl/
http://biurorachunkowe-wagrowiec.pl/
http://ddd.org.pl/
http://emobilki.pl/
http://www.ewastawna.pl/
http://hanna-hildebrandt.pl/
http://kasussprachschule.com/
http://kennedy-safaris.com/
http://krzysztofsiwek.pl/
http://lex-haccp.pl/
http://mega-wet.com.pl/
http://mzmiuw-uszwica.pl/
http://przedszkole6.migland.pl/
http://psychiatralekarz.pl/
http://reloved.pl/
http://znakowanie-zywnosci.com.pl/

Domena na pierwszy rok GRATIS!

Każdy klient, który zamawia u nas serwis internetowy otrzymuje domenę na pierwszy rok za darmo.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 05 wrzesień 2016 19:15
Powrót na górę