Menu

O migland.pl

Firma informatyczna MIGLAND Michał Gapiński działa w branży szeroko rozumianego IT nieprzerwanie od 2003 roku. Od początku swojej działalności MIGLAND oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę. Początkowo w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego, później w dziedzinie obsługi informatycznej przedsiębiorstwa, a od ostatnich kilku lat także w zakresie skutecznej promocji w Internecie – od stworzenia profesjonalnej strony WWW po jej pozycjonowanie i bieżącą aktualizację.

W naszej pracy szczególną wagę przywiązujemy do relacji z klientem. Słysząc, a nie tylko słuchając tego, co mówią nasi Klienci i poznając specyfikę branż, w jakich działają możemy w pełni zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania, a co za tym idzie jeszcze lepiej dostosowywać charakter i zakres świadczonych usług do realizowanego zlecenia.

Z usług MIGLAND korzystają głównie przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje działające na polskim rynku, ale w naszym portfolio nie brakuje również realizacji wykonanych na potrzeby klientów zagranicznych, również z krajów tak odległych jak Kenia.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ostatnio zmienianyśroda, 29 kwiecień 2015 20:06
Więcej w tej kategorii: « Kontakt
Powrót na górę