O nas

Michał Gapiński

Swoją przygodę z informatyką zacząłem w 2003 roku zakładając firmę Migland. Początkowo zajmowałem się głównie serwisem sprzętu komputerowego, by następnie stopniowo rozszerzać swoją działalność o kolejne dziedziny.

Obecnie zajmuje się kompleksową obsługą nie tylko sprzętu ale również sieci komputerowych, tworzeniem stron internetowych, bezpieczeństwem sieci itd. Inaczej mówiąc kompleksową obsługą it.

Słuchając a nie tylko słysząc staram się zrozumieć potrzeby swoich klientów, tak aby ich problemy zostały dobrze zdiagnozowane oraz by otrzymali dokładnie taką usługę jakiej oczekują. Do swoich obowiązków podchodzę niesamowicie rzetelnie z pełną uwagą i zaangażowaniem.

Po 20 latach prowadzenia działalności oraz nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji, w swoim portfolio posiadam umiejętność obsługi zarówno małych rodzinnych firm jak i pracy dla dużych międzynarodowych korporacji.

Skutecznie pomogę ci w rozwiązaniu twoich problemów

Usługi
Informatyczne

Optymalizujemy oprogramowania
i systemy w twojej firmie, abyś zyskał więcej czasu na rozwój
swojego biznesu.

Pogotowie
komputerowe

W przypadku
awarii sprzętu
lub oprogramowania, możesz liczyć na wsparcie nasze techniczne wsparcie.

Ochrona
środowiskowa

Pomożemy Ci w prowadzeniu dokumentacji BDO i KOBIZE. Zajmujemy się całością procesu. Szkolimy i doradzamy.

Umów się na darmową wycenę
czerp korzyści z nowoczesnych rozwiązań

Tobiasz Silakowski

Stronami zajmuję się od początku 2023 roku. Moje projekty cechują prostota i praktyczność, co sprawia że tworzone przeze mnie strony są atrakcyjne dla twoich klientów.

Planuję w przyszłości rozpocząć studia na Uniwersytecie Merito w Toruniu na kierunku Front-end developer, aby być jeszcze lepszym twórcą i pomagać innym budując dla nich strony.

Prywatnie jestem pasjonatem historii, filozofii i szeroko pojętej działalności biznesowej, jak również piłki nożnej.

Pomogę wzmocnić Twoją obecność w internecie

strona Internetowa

Prosta wizytówka, lub rozbudowana strona
Lekka, kompaktowa
i wygodna dla użytkowników.

Cena: od 1000zł netto.

Sklep
INTERNETOWY

Nowoczesna strona z kilkoma podstronami, ubogacona o sklep internetowy z intuicyjnym menu.

Cena: od 1500zł netto.

Platforma
kursowa

Chcesz podzielić się wiedzą i dzięki niej zarabiać?
Pomogę Ci to urzeczywistnić!

Ceny: od 2000zł netto

Etap i - omówienie projektu i kontakt

Podczas rozmowy konsultujemy cel strony i  zadaję Ci pytania dotyczące wizji projektu. Pytam również o usługi które świadczysz aby jak najwydajniej rozplanować układ strony.

Po rozmowie podsyłam Ci na e-maila, messneger lub sms, link do ankiety, która pomoże mi spełnić twoje oczekiwania względem Twojej strony internetowe. Od tego momentu jestem do twojej pełnej dyspozycji w kwestii pytań o projekt.

etap II - Stworzenie projektu i konsultacja

Na podstawie rozmowy i odpowiedzi w ankiecie, tworzę projekt strony. Konsultuje z Tobą jej wygląd i funkcjonalność. Proponuję rozwiązania, które najbardziej mogą się sprawdzić w spełnieniu twoich założeń.

Na tym etapie doradzam Ci również możliwe zmiany w funkcjonowaniu twoich mediów społecznościowych aby pomagały one w pozycjonowaniu twojej strony w wyszukiwarkach (SEO).

Po podzieleniu się z Tobą projektem strony, otrzymujesz dwa tygodnie czasu na przesłanie mi niezbędnych materiałów do ukończenia strony.

etap III - Udostępnienie strony w internecie

Po stworzeniu strony z materiałami podesłanymi przez Ciebie, konsultujemy ostatnie poprawki i udostępniamy stronę w internecie.

Otrzymujesz na tym etapie darmowy e-book o wprowadzaniu drobnych zmian na stronie, pisaniu artykułów czy też dodaniu produktów do twojego sklepu internetowego. Wraz z tym e-bookiem podeślę Ci listę usług, które mogę Ci świadczyć aby utrzymać stronę zaktualizowaną i bezpieczną przed włamaniami. Zyskujesz wraz z nimi czas i spokój. Możesz dzięki temu skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Umów się na darmową wycenę
Otwórz swój biznes na nowych klientów

2023 © Migland.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.