POTRZEBUJESZ STRONY W INTERNECIE ABY ZDOBYĆ NOWYCH KLIENTÓW?
CHCESZ ROZWINĄĆ SWÓJ BIZNES?

Dobrze trafiłeś! Nazywam się Tobiasz Silakowski i od stycznia 2023 tworzę strony internetowe.                                                      Pomaganie klientom w rozwoju ich e-biznesu to dla mnie czysta przyjemność.

Zasady tworzonych przeze mnie stron są proste: klient ma zainteresować się twoimi usługami i zostawić u Ciebie swoje pieniądze. Z tego też powodu stawiam na minimalizm, treściwość, estetykę i praktyczność twojej przyszłej strony.

Rozmowa i konsultacje - Fundament współpracy

We współpracy z klientem najważniejszą rzeczą dla mnie jest przejrzystość i komunikacja. Dlatego jestem dostępny dla Ciebie    na każdym etapie projektu. Na bieżąco proponuje rozwiązania, które mogą pomóc zasilić twoje konto firmowe o dodatkowe zyski.

Dzięki ankiecie którą otrzymasz na początku współpracy, konsultowaniu rozwiązań i stałej komunikacji, strona będzie stworzona pod Twoje indywidualne potrzeby. 

Zyskaj więcej czasu dla siebie i swojego hobby

Moim celem nie jest jedynie utworzenie strony internetowej, ale również przekazanie Ci wiedzy, abyś mógł samodzielnie                  w parę minut wstawić artykuł na swojego bloga, przedmiot do swojego sklepu on-line. 

Umiejętności które Ci przekaże pozwolą Tobie zaoszczędzić czas – najważniejszą walutę, której nie da się odzyskać.                            Na takiej współpracy korzystają i zadowolone są obie strony.

strona Internetowa

Prosta wizytówka, lub rozbudowana strona
Lekka, kompaktowa
i wygodna dla użytkowników.

Cena: od 1000zł netto.

Sklep
INTERNETOWY

Nowoczesna strona z kilkoma podstronami, ubogacona o sklep internetowy z intuicyjnym menu.

Cena: od 1500zł netto.

Platforma
kursowa

Chcesz podzielić się wiedzą i dzięki niej zarabiać?
Pomogę Ci to urzeczywistnić!

Ceny: od 2000zł netto

Etap i - omówienie projektu i kontakt

Podczas rozmowy konsultujemy cel strony i  zadaję Ci pytania dotyczące wizji projektu. Pytam również o usługi które świadczysz aby jak najwydajniej rozplanować układ strony.

Po rozmowie podsyłam Ci na e-maila, messneger lub sms, link do ankiety, która pomoże mi spełnić twoje oczekiwania względem Twojej strony internetowe. Od tego momentu jestem do twojej pełnej dyspozycji w kwestii pytań o projekt.

etap II - Stworzenie projektu i konsultacja

Na podstawie rozmowy i odpowiedzi w ankiecie, tworzę projekt strony. Konsultuje z Tobą jej wygląd i funkcjonalność.      Proponuję rozwiązania, które najbardziej mogą się sprawdzić w spełnieniu twoich założeń.

Na tym etapie doradzam Ci również możliwe zmiany w funkcjonowaniu twoich mediów społecznościowych aby pomagały one w pozycjonowaniu twojej strony w wyszukiwarkach (SEO).

Po podzieleniu się z Tobą projektem strony, otrzymujesz dwa tygodnie czasu na przesłanie mi niezbędnych materiałów do ukończenia strony.

etap III - Udostępnienie strony w internecie

Po stworzeniu strony z materiałami podesłanymi przez Ciebie, konsultujemy ostatnie poprawki i udostępniamy stronę w internecie.

Otrzymujesz na tym etapie darmowy e-book o wprowadzaniu drobnych zmian na stronie, pisaniu artykułów czy też dodaniu produktów do twojego sklepu internetowego. Wraz z tym e-bookiem podeślę Ci listę usług, które mogę Ci świadczyć aby utrzymać stronę zaktualizowaną i bezpieczną przed włamaniami. Zyskujesz wraz z nimi czas i spokój. Możesz dzięki temu skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Opinie naszych klientów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

Umów się na darmową wycenę
Wzbij swoją firmę na wyżyny korzyści!

Strona w trakcie przebudowy
przepraszamy za utrudnienia!

2023 © Migland.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.